ویژگی های یک اتوبار و باربری خوب

ویژگی های یک اتوبار و باربری خوب

مقالات باربری
یکشنبه هجدهم فروردین ۹۸


اتوبار ها شکل های مختلف و گوناگونی دارند و با توجه به حجم جابجایی و همین طور خدماتی که ارائه می دهند ممکن است از وسیله ی نقلیه تا خدمات پس از فروش که در مورد آن ها ضمانت نامه ای درباره جابجایی بار است متفاوت باشد.

در واقع شما به عنوان مشتری کمی کار سختی دارید و باید بهترین را از روی صرفا تبلیغات انتخاب کنید، اما اگر بیشتر در این باره به شما توضیح دهیم چطور؟ قطعا می توانید انتخاب عاقلانه تری را داشته باشید، هر چند هیچ اطلاعی در مورد اتوبار ها نداشته باشید.

باید گفت که در درجه ی اول وقتی شما با یک اتوبار به هر شکلی، از جمله وب سایت اینترنتی، شماره تلفن و همین طور پیام رسان ارتباط برقرار می کنید باید در اسرع وقت در محل حاضر شده و بار شما را تحویل گرفته و پس از کسب اطلاع در مورد نوع بار، نحوه انتقال که در تماس انجام می شود. عملیات جابجایی سریع انجام شود.

  سرعت در کنار امنیت و دقت

همان قدر که سرعت خوب است می تواند موجب عجله شود و این به هیچ عنوان قابل توجیه نیست اگر بار های شما در اثر اشتباه و عجله دچار آسیب دیدگی شوند و قطعا پرداخت غرامت در تمامی موارد کارساز نخواهد بود و چه بسار شما ضرر های بزرگی را متحمل شوید.

بهترین کار این است که سطح خدمات، پشتیبانی، ضمانت ارائه خدمت و همین طور قیمت و سابقه فعالیت را دستمایه ای کنید برای یک مقایسه ی اصولی بین تمامی برند هایی که در این زمینه فعالیت گسترده دارند. به عنوان مشتری همیشه بهترین را انتخاب کنید تا کار شما نقص کم تری داشته و این نقص میل به صفر داشته باشد.

اهمیت ضمانت نامه اتوبار

اتوبار نباید تنها در هنگام دریافت هزینه خدمات خود را به مشتری ارائه دهد، گاه مشکلی در جابجایی رخ می دهد که به عنوان حوادث غیرمترقبه شناخته می شود و اگر خدایی نکرده بار شما در جابجایی دچار آسیب شد، باید بر اساس قوانین بین المللی هزینه ی از سوی شرکت پرداخت شود، گاه این هزینه کم و یا زیاد تر از چیزی که فکر می کنید خواهد بود.

بهتر است پیش از هر موردی از آن اطلاع پیدا کنید.

هزینه ی کم و بیش از حد زیاد هر دو می توانند موجب دردسر شوند.

  

تنوع در نحوه جابجایی بار ها و اپراتور پشتیبان

اپراتور پشتیبان باید گزارش کاملی از نحوه انتقال در اختیار شما قرار دهد و این که چگونه انجام خواه شد، وسیله ی نقلیه اتوبار چیست و چه موردی مناسب جابجایی بار شما است.

این تنوع گاه باید به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد، وقتی بار های شما خارج از شهر جابجا می شوند قطعا باید خودرویی بزرگ تر و جادار تر در عین حال امن تر مورد استفاده قرار گیرد.

ضمن این که به یاد داشته باشید اپراتور ها در جابجایی های طولانی تر باید به صورت 7/24 در تمامی روز های هفته، اطلاعات رسیدن بار به مقصد و همین طور سلامت انجام کار را به شما به عنوان مشتری اطلاع دهند.