استفاده از وانت بار برای اثاث کشی

استفاده از وانت بار برای اثاث کشی

مقالات اثاث کشی
چهارشنبه هفتم فروردین ۹۸


انتخاب وسیله نقلیه برای جابجایی ها بسیار مهم است و اگر این کار را به درستی انجام ندهید ممکن است بار های شما در جابجایی های طولانی و خارج از شهر و یا بین شهری دچار آسیب شوند. از یک طرف هزینه وسیله های نقلیه بزرگ مانند کامیونت و همین طور خاور کمی بیشتر است و شاید وانت بار ها ایده آل باشند.

در واقع برخی ترجیح می دهند بجای سر هم چیدن و فشرده سازی بار ها در یک خودروی بزرگ آن را با دو خودروی کوچک تر و اصطلاحا وانت بار به مقصد منتقل کنند، توجه داشته باشید که کار انتقال لوازم منزل و اسباب باید توسط افراد آشنا به کار انجام شود. وقتی قرار است لوازم منزل شما توسط یک خودرو جابجا شوند، باید به خوبی در قسمت کابین بار جای بگیرند.

هر گونه بی توجهی در این مرحله می تواند صدمات جبران ناپذیری را به اثاث منزل شما وارد کند.

  

حمل و نقل اسباب منزل

از آن جا که شرکت های زیادی در زمینه جابجایی لوازم منزل، اسباب کشی، وانت بار و... فعالیت می کنند بهتر است توجه داشته باشید که هر چه بیشتر شرکتی اعتمادسازی را برای مشتریان انجام دهد و هر چه دامنه مسئولیت پذیری بیشتری داشته باشد قطعا موفق تر خواهد بود و احتمالا شما نیز به عنوان اولویت اول، با توجه به تبلیغات و تجربیات از کمک آن ها بهره خواهید گرفت.

جابجا کردن اسباب دفتر کار و اداره نیز که صرفا بسیار سبک هستند بهتر است با وانت بار ها انجام شود. هم از نظر هزینه صرفه جویی خواهد شد و هم سرعت انتقال که احتمالا برای شما مهم است بسیار بالا تر خواهد بود.

وانت های بار نمونه های کوچک برای انتقال بار عموما درون شهر ها و گاها بین شهر برای اسباب کم تر مورد استفاده قرار می گیرند. اما با توجه به این که کابین کوچک تری دارند، اگر لوازم و اسباب منزل به درستی بسته بندی شوند، می توانند امنیت بیشتری را برای اسباب کشی شما رقم بزنند.

ضمن این که سلامت فنی خودرو هایی که بار حمل می کنند بسیار مهم است، اگر ترجیح می دهید جابجایی خود را با وانت بار انجام دهید، بهتر است که از شرکت باربری معتبر درخواست ارسال وانت کنید.

  

انتقال سریع اثاث منزل توسط وانت بار

با توجه به این که در انتقال های برون شهری ممکن است در برخی جاده ها و یا ساعات خاص عبور و مرور برای خودرو های سنگین تر و کامیون ها ممنوع باشد، بنابراین بهتر است از وانت بار استفاده کنید تا در این باره با مشکلی مواجه نشوید.

ضمن این که هزینه ی کم تری را متحمل خواهید شد و نیازی نیست صرفا یک بار انتقال را در مسیر های کوتاه انجام دهید.

بهتر است شرکتی را برای جابجایی اثاثیه منزل استفاده کنید که هم از نظر قیمت مقرون به صرفه باشد و هم مشکلی در مورد زمان تحویل و ارسال بار به مقصد وجود نداشته باشد.

بار زدن اسباب منزل به خودروی وانت نیز آسان تر است و صرفا نیازی به تخصصی خاصی نیست.