خدمات حمل بار و اسبابکشی منازل

خدمات حمل بار و اسبابکشی منازل

مقالات اثاث کشی
شنبه بیست و پنجم اسفند ۹۷


انتقال اثاثیه و لوازم منزل ظاهرا کار ساده ای است، اما یک اشتباه می تواند ضرر های میلیونی را به شما وارد کند و قطعا از این که بدون هیچ گونه تجربه ای اقدام به این کار کرده اید پشیمان خواهید شد. در واقع با پرداخت مبلغی شرکت هایی هستند که خدمات حمل بار و یا اسباب کشی منزل را نیز انجام می دهند.

در واقع تمامی کالا ها وقتی توسط این شرکت ها جابجا می شود ضمانت خواهند شد و شما در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید غرامت لازم را دریافت کنید؛ توجه کنید که انتخاب این شرکت ها باید با دقت انجام شود در غیر این صورت مشکلات زیادی در انتظارتان خواهد بود و باید بدانید مسئولیت این شرکت ها در زمینه ارائه ی خدمات نباید محدود باشد.

از ابتدا که باید لوازم منزل به صورت دقیق بسته بندی شوند و انتقال آن ها به خودرو و در آپارتمان ها که این کار سخت تر است تا حمل و نقل توسط خودرو، باید به طور کاملا دقیق انجام گردد.

  حمل بار

حمل و نقل کالا ها و اثاثیه بدون آسیب

شرکتی را باید برای انتقال کالا ها و جابجا کردن آن ها انتخاب کنید که گواهی های لازم را برای ارائه خدمات معتبر به شما ارائه کند و همین طور تمامی مراحل جابجایی نیز با دقت و بدون عجله انجام شود تا خدایی نکرده هیچ مشکلی برای لوازم منزل شما ایجاد نشود.

در واقع جابجا کردن اثاثیه الکترونیکی، شیشه ای سخت ترین کار ممکن است و با توجه به ابعاد لوازم منزلی مانند میز تلویزیون، میز های عسلی، بوفه و همین طور تلویزیون های LED و LCD بهتر است آن ها را به طور دقیق بسته بندی نمائید و اگر به این کار آشنایی ندارید از خدمات حمل بار استفاده کنید.

جبران برخی از این ضرر ها در صورت نابلد بودن شما در جریان جابجایی می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به کالا ها و لوازم منزل وارد کند.

  حمل بار

تهیه فهرست لوازم منزل پیش از اسباب کشی

فهرستی از اسباب منزل شما تهیه می شود و در نهایت هر کدام از آن ها با توجه به حساسیت و شکستنی بودنشان جابجا خواهند شد و از این بابت هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

شما می توانید به روند جابجایی نظرات دقیق داشته باشید، همین طور اگر ساکن منزلی آپارتمانی هستید، قطعا جابجایی به مراتب سخت تر خواهد شد؛ چون در درجه ی اول برای انتقال لوازم سنگین منزل شما نمی توانید از آسانسور استفاده کنید و اگر در طبقه های بالاتر باید این انتقال انجام گردد، باید مراقب آسیب های وارده بر راه پله نیز باشید.

ظروف نیز روش های انتقال خاصی را می طلبند و مطمئنا تنها بسته بندی آن ها در جعبه های خالی پاسخگوی امنیت کافی نخواهد بود. بهتر است توسط الیاف و یا پارچه هایی پوشش داده شوند که این کار توسط تیم مجرب جابجایی انجام می گردد.

با توجه به سابقه طولانی تمام پرسنل شرکت به خدمات حمل بار و اسبابکشی منزل این موارد به طور کامل رعایت می شود و در مرحله ی انتقال توسط خودرو نیز نهایت احتیاط به عمل خواهد آمد.

اگر تمایل دارید با ارزانترین باربری در تهران آشنا شوید و از خدمات بسته بندی حرفه ای،خدمات حمل سریع و ارزان و ایمن با کارگران و کادر مودب و خوش رفتار بهره ببرید با ما تماس حاصل فرمایید.