تفاوت اثاث کشی درون شهری و بین شهری

تفاوت اثاث کشی درون شهری و بین شهری

مقالات اثاث کشی
چهارشنبه هفتم فروردین ۹۸


تفاوت زیادی بین جابجایی و اسباب کشی های درون و برون شهری وجود دارد و اگر شما می خواهید تفاوت اصلی را بدانید بهتر است از همان ابتدا، وسیله ی نقلیه را اولین مورد در این تفکیک بدانید.

در جابجایی های برون شهری با توجه به این که امکان انتقال بار توسط وانت تنها در حجم کم تر وجود دارد و اگر وانت و یا کامیون سرپوشیده نباشد ممکن است تغییرات آب و هوایی و باران نیز در انتظارتان باشد.

ضمن این که وقتی اثاث کشی بین شهری انجام می شود، با توجه به این که در مسیر های طولانی تر قرار می گیرد باید بسته بندی اسباب به خوبی انجام شود تا خدایی نکرده در جاده های بین شهری هیچ گونه آسیبی به لوازم شما وارد نشود.

شرکتی را انتخاب کنید تا مسئولیت گسترده تری در جابجایی های برون شهری در اختیار شما قرار دهد و اگر مشکلی برای خودرو و لوازم منزل پیش آمد از این نظر خیالتان نسبتا راحت تر باشد.

  https://backority.ir/images/647543.jpg

اثاث کشی داخل شهری

در مواردی که شما قصد دارید اسباب زندگی تان را در داخل شهر جابجا کنید، می توانید برای انتقال لوازم شیشه ای، تلویزیون، لوازم الکترونیکی بزرگ تر از خودروی های شخصی نیز استفاده کنید تا خطر کم تری این جابجایی را تهدید کند. ضمن این که وانت ها می توانند گزینه ی مناسب و کم هزینه تری باشند.

شاید بسته بندی نیز به اندازه ی اسباب کشی خارج از شهر مهم نباشد، اما به هر صورت لوازم منزل شما در خودروی بزرگی خواهند بود و کوچک ترین ضربه ها می تواند آن ها را نیز دچار آسیب کند.

با توجه به این که در بیشتر شرکت های حمل و نقل، باربری و همین طور رزرو وانت، محاسبه هزینه بر حسب ساعت است، قطعا موارد داخل شهر هزینه ی به مراتب کم تری خواهند داشت و اگر نیاز به زمان اضافی دارید می توانید با هزینه ی بیشتر این کار را انجام دهید.

  اسباب کشی بین شهری

در اسباب کشی بین شهری، شما نخست باید به بسته بندی صحیح لوازم منزل خود دقت کنید، لوازم شیشه ای، آشپزخانه و آسیب پذیر را در بسته بندی های محکم و چند لایه قرار دهید، درب ها را به طور کامل بسته و برای این امر می توانید از نوار چسب های مخصوص و مقاوم تر استفاده کنید.

ضمنا شرکتی را انتخاب کنید که خودرو های سالم از نظر فنی را در اختیار شما قرار دهد و اگر در جابجایی های پر حجم تر از کامیونت استفاده کنید قطعا با مشکل جای کم تری مواجه خواهید شد، چون وانت ها به نسبت جای کم تر و امنیت کم تری را نسبت به خاور و کامیون های اتاق دار روبسته خواهند داشت.

هزینه ی اسباب کشی بین شهری با توجه به زمانی که صرف خواهد شد بیشتر است و قطعا انتقال باید در مسیر های درست و بدون آسیب دیدگی لوازم انجام شود. حتی انتخاب مسیر مناسب نیز در این گونه جابجایی ها بسیار مهم است و باید به آن به شکل ویژه ای دقت شود.