اتوبار منطقه یک تهران - ازگل

حمل وسایل و اثاثیه منزل با ارزانترین قیمت در محدوده منطقه یک تهران - ازگل

ازگل محله ای در شمال شرقی تهران می باشد.این محله در 7 کیلومتری تجریش قرار دارد و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار گرفته.ازگل از جنوب به لویزان،شمال به شهرک شهید محلاتی، از شرق به نوبنیاد و از غرب به دارآباد منتهی شده است.

باربری ازگل نزدیکترین اتوبار در محدوده ازگل می باشد.در صورتی که در جستجوی یک باربری خوب و ارزان در محدوده ازگل تهران هستید می توانید با شرکت حمل و نقل ما تماس حاصل فرمایید.شرکت حمل بار ازگل به صورت شبانه روزی با تعرفه و نرخ ارزان تر از شرکتهای همکار در خدمتگذاری به شما حاضر است.شما می توانید قیمت حمل بار خود را با کلیک به روی تعرفه باربری بدست آورید.

دفتر اتوبار ما به صورت گسترده در سرتاسر تهران فعالیت دارد .از جمله میتوان باربری در شرق تهران،باربری در شمال تهران،باربری در غرب تهران و باربری در مرکز تهران را نام برد.تمامی مناطق یک،دو،سه،چهار،پنج و... تحت پوشش این اتوبار می باشد.

از خدماتی که شرکت ما را از دیگر شرکتها متمایز نموده باربری تهران به شهرستان ها به صورت حرفه ای می باشد.رانندگانی که تمامی مناطق تهران و شهرستانها را به قول معروف مثل کف دست خود می شناسند میتوانند در سریعترین زمان ممکن مبدا حمل بار و مقصد حمل بار را پیدا کنند.روش بسته بندی حرفه ای که برای اثاثیه و وسایل شما انجام می شود مانع هر گونه آسیب دیدگی در یک حمل بار مسافت طولانی می شود.شما می توانید قیمت حمل بار تهران به شهرستان را درتعرفه باربری تهران به شهرستان مشاهده نمایید.

 

شماره های تماس باربری در ازگل جهت مشاوره و رزرو: 09129529387