خدمات حمل بار

شرکت حمل بار تهران به صورت شبانه روزی جهت خدمات حمل بار و وسایل و اثاثیه منزل در شمال تهران، غرب تهران،شرق تهران و مرکز تهران آماده به کار می باشد.

در صورتی که در جستجوی یک باربری خوب و ارزان در تمام مناطق تهران هستید می توانید با شرکت حمل بار ما تماس حاصل فرمایید.خدمات حمل بار ما در تهران به صورت شبانه روزی با تعرفه و نرخ ارزان تر از شرکتهای همکار جهت حمل وسایل منزل انجام میشود.شما می توانید قیمت خدمات حمل بار خود را با کلیک به روی تعرفه باربری بدست آورید.

باربری بین شهری یکی دیگر از خدمات شرکت اتوبار ما می باشد که برای شما دوستان در نظر گرفته شده است . در باربری بین شهری در استان تهران به مشکلات زیادی برخواهیم خورد ولی می توان با یک برنامه ریزی دقیق از برخورد با این مشکلات به راحتی گذشت و یک اسباب کشی بدون مشکل را تجربه کرد.

خدمات حمل بار

اتوبار ما با داشتن راننده های بسیار حرفه ای که به تمام نقاط تهران مسلط هستند برای شما عزیزان یک اسباب کشی سریع ، بدون مشکل را رقم خواهند زد.

کادر فنی و تمامی نیروهای باربری محدوده منطقه پنج از خدمه و کارگران گرفته تا پرسنل کاملا آموزش دیده هستند تا به صورت کاملا حرفه ای شما را در مراحل اسباب کشی و حمل بار کمک کنند.این کادر متشکل از نیروهای خانم و آقا می باشد که نیروهای خانم بیشتر جهت امور بسته بندی و آقایان جابجایی بار کارآمدترند.

حمل و نقل با نیسان و وانت نیز جهت حمل اثاثیه منزل  با حجم کم از خدمات دفتر باربری ما جهت کاهش هزینه ها می باشد.در صورتی که تمایل دارید یک اسبابکشی کاملا ایمن(با بسته بندی حرفه ای) و ارزان(نرخ و تعرفه پایین در بسته بندی،حمل و چیدمان وسایل و اثاثیه) را تجربه کنید با ما تماس حاصل فرمایید.

وسایل مورد استفاده در باربری:

نیسان بار

وانت بار

کامیون