خدمات بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه منزل در تهران را قبل از اسباب کشی به تیم مجرب و حرفه ای ما بسپارید.در صورتی که زمان برای بسته بندی وسایل منزل خود را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را از شرکت ما درخواست نمایید تا تیم ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون و تمام تجهیزات لازم جهت یک بسته بندی حرفه ای و ایمن شما را همراهی نمایند.

بسته بندی اثاثیه منزل

مهارت باربری ما ارائه خدمات حرفه ای جهت بسته بندی اثاثیه منزل و وسایل ادارات و لوازم شرکت ها و کارخانه ها است.

بسته بندی وسایل منزل

از خدمات vip ما بسته بندی وسایل منزل مخصوص و ویژه لوازم قیمتی و لوکس شبیه پیانو،وسایل عتیقه و گرانبها،یخچال و..به صورت تضمینی می باشد.   

ظروف روش های انتقال خاصی را می طلبند و مطمئنا تنها بسته بندی آن ها در جعبه های خالی پاسخگوی امنیت کافی نخواهد بود. بهتر است توسط الیاف و یا پارچه هایی پوشش داده شوند که این کار توسط تیم مجرب جابجایی انجام می گردد.

از خدماتی که شرکت ما را از دیگر شرکتها متمایز نموده باربری تهران به شهرستان ها به صورت حرفه ای می باشد.رانندگانی که تمامی مناطق تهران و شهرستانها را به قول معروف مثل کف دست خود می شناسند میتوانند در سریعترین زمان ممکن مبدا حمل بار و مقصد حمل بار را پیدا کنند.روش بسته بندی وسایل منزل  به صورت حرفه ای که برای اثاثیه و لوازم شما انجام می شود مانع هر گونه آسیب دیدگی در یک حمل بار مسافت طولانی می شود.شما می توانید قیمت حمل بار تهران به شهرستان را درتعرفه باربری تهران به شهرستان مشاهده نمایید.

** بسته بندی وسایل اداری و شرکتی

یکی از خدمات شرکت باربری ما علاوه بر بسته بندی وسایل منزل و بسته بندی اثاثیه منزل،بسته بندی ویژه لوازم اداری و شرکت ها می باشد که بر خلاف تصور شما،از اهمیت بسیاری برخوردار است.روش بسته بندی صحیح به همراه برچسب های مخصوص روی کارتن،باید در این نوع بسته بندی رعایت شود تا بعد از جابجایی،پیدا کردن وسایل به راحتی انجام شود.از آنجا که یک اداره و شرکت ممکن است شامل چندین اتاق باشد،مشخص کردن لوازم مربوط به هر اتاق یکی از نکات حائز اهمیت در امر بسته بندی میباشد که باربری ما به صورت کاملا حرفه ای این عملیات را انجام میدهد.مشخص کردن کارتنها با روش علامتگذاری خاص انجام میشود.

از نکات دیگری که در اسباب کشی لوازم اداری مد نظر است جدا نمودن لوازم شکستنی مانند مانیتور و کامیوتر،تلفنها،دستگاههای فکس و غیره است.این لوازم نیاز به بسته بندی ایمن دارند.

 

چرا باید بسته بندی صحیح انجام شود؟

  • بسته بندی وسایل منزل به صورت حرفه ای باعث سریع تر انجام شدن عملیات اسبابکشی میشود.=>هزینه کمتر برای شما
  • بسته بندی اثاثیه منزل به صورت صحیح ،مانع از آسیب دیدگی وسایل هنگام حمل و جابجایی میشود.
  • بسته بندی وسایل باعت جمع و جورتر شدن اثاثیه شده و در نتیجه کار با یک ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتر انجام میشود.=>هزینه کمتر برای شما
  • پس از جابجایی وسایل،به علت مرتب و منظم بودن بسته بندی،پیدا کردن وسایل و چیدمان راحت تر انجام میشود.